Zpět na Blog
Právě nabízíme

Vyberte si přílohu pro svoji prezentaci na jaro 2021

Komerční přílohy a speciály poskytují jedinečnou šanci spojit svoji značku s tématy, která čtenáře zajímají. Vyberte si svoji příležitost, jak svoji značku zviditelnit - příležitostí na jaře bude dost. K tématům našich jarních příloh totiž patří například vzdělávání, mateřství, moderní bydlení, senioři, grilování, ale i ojetiny nebo mistrovství světa v hokeji. Podívejte se s námi na přehled vybraných zajímavých příloh na letošní jarní sezonu.

Na jaře se můžete těšit na komerční přílohy a speciály deníků, týdeníků i měsíčníků. Tematicky se na jaře zaměříme na cestování, zdraví, bydlení , finance, auto-moto a další. Podívejme se společně na jednotlivé tituly a plánované tematické přílohy. Pokud vás zajímá celoroční přehled našich komerčních příloh, napište nám o něj.

 

Deníky Blesk, Aha! a Sport

K našim deníkům nabídneme samostatně vkládané komerční přílohy. Každá z nich má velikost A4 a rozsah 16 stran. Přílohy deníků Blesk a Aha! nabídnou rady a tipy pro zdraví, bydlení, finance, úsporu energie i volný čas. Zaměří se také na generaci 55+, její bezpečí, pohodlí a životní styl. Aktivním sportovcům, ale i fanouškům bez rozdílu věku či sportovní zdatnosti jsou určené komerční přílohy deníku Sport zaměřené zejména na významné sportovní svátky

Témata a termíny příloh deníku Blesk

Témata a termíny příloh deníku Aha!

Témata a termíny příloh deníku Sport

Blesk Příloha Rodinný Automobil

 

Reflex

I týdeník Reflex přináší řadu exkluzivních samostatně prodejných speciálů. Každý obsahuje zajímavá témata, která přinášejí unikátní pohled na svět a životní styl. Speciály Reflexu jsou vyhledávané náročnými, vzdělanými a obvykle dobře situovanými čtenáři.

Kromě nich nabízí týdeník Reflex také komerční přílohy přímo všité do časopisu. Tematicky tak rozšiřují dané číslo a čtenáři je považují za nedílnou součást jejich oblíbeného týdenního čtení. Na jaře se věnují fenoménům životního stylu, které moderního člověka enormně zajímají: kvalitnímu vzdělání nejen pro děti, nadstandardnímu bydlení co do estetiky i funkce, cestování na méně známá místa za neobyčejnými zážitky, aktualitám ze světa luxusních automobilů, výkonných počítačů i dokonalých hodinek

Přehled všech příloh týdeníku Reflex

 

Magazín E15: Jak přežít drahé byty

Nové číslo samostatně prodejného magazínu E15 vyjde 3. května. Jeho tématem bude Jak přežít drahé byty. Magazín se zaměří na poslední vývoj cen nemovitostí v ČR a výhledy do budoucnosti. Věnovat se bude i nájemnímu bydlení, které zažívá v současnosti boom. Dalším trendem, který je v posledním roce aktuální je útěk z města na chaty a chalupy. Součástí magazínu bude i příloha Jak se mění Praha - významné stavby, které za posledních 5 let změnily tvář města.

 

Blesk pro ženy & F.O.O.D.

Dva samostatně prodejné speciály pod hlavičkou týdeníku Blesku pro ženy a F.O.O.D najdete na stánku pod názvem Léto (Blesk pro ženy) a Všechny chutě léta. Těšit se můžete až na 24 stran speciálů plných tipů, receptů a sezónních tipů, s kterými se mohou vaše značky přirozeně propojit. Na stáncích jsou speciály k dostání až dva měsíce. To zvyšuje jejich atraktivitu nejen pro inzerenty.

Blesk pro ženy ale nabízí i komerční a vyvýšené přílohy, které jsou součástí vybraných vydání. Čtenářky v nich najdou cenné informace například jako jak se starat o svoje zdraví, jak správně hubnout, kam vyrazit na výlet a další. 

Samostatně prodejné přílohy Blesku pro ženy

Tematický plán měsíčníku F.O.O.D

 

Moje Psychologie a EKO číslo

Vaši pozornosti by nemělo ujít ani zajímavé květnové číslo měsíčníku Moje Psychologie. Obzvlášť pokud se chcete spojit s tématy udržitelnosti, či ekologického smýšlení. Květnové číslo má totiž podtitul EKO a vyjde dokonce na recyklovaném papíře. 

Harmonogram Moje Psychologie a podorbnosti k EKO číslu 

 

Časopis Dieta - Hubnutí podle věku

17. května na stánky minimálně na tři měsíce dorazí samostatně prodejný speciál časopisu Dieta. Jeho ústředním tématem bude Hubnutí podle věku. Prostor v něm najdou inzerenti, kteří se chtějí spojovat se zdravým životním stylem, krásou a samozřejmě hubnutím. Speciální bude i svým formátem - půjde o Magbook se 128 stranami. Více podrobností najdete v představení speciálu

 

Svět motorů

Můžeme se pochlubit také nejprodávanějším motoristickým a samostatně vycházejícím speciálem v ČR. Připravuje jej redakce Světa motorů a vychází čtyřikrát ročně. Jistě inzerenty zaujme svým vysokým nákladem 20 tisíc kusů. Nabízí velmi odborně zpracovaná témata na vysoké profesionální úrovni našimi redaktory. V přílohách se konkrténím tématům věnují mnohem podrobněji, A právě detailnost je jedním z důvodů, proč je magazín tolik oblíbený nejen u čtenářů, ale je i uznávaný odbornou veřejností. Tématy pro letošní rok jsou elektromobilita, SUV, technika a ojetiny atd.

Kromě samostatně prodejných speciálů Světa motorů nabízíme i řadu oblíbených příloh přímo všitých do středu vazby časopisu. Pro čtenáře jde o přílohu, kterou nemohou přehlédnout a jsou zvyklí ji číst. Zvykli si ji považovat za integrální součást svého oblíbeného magazínu a důvěřovat jí jako zdroji odborných informací, zajímavých témat a praktických rad. Na jaře 2021 plánujeme přílohy s tématy autem na dovolenou, o autopojištění, financování vozu i přílohu věnovanou letním či zimním pneumatikám či přípravě na jaro. 

Kompletní přehled příloh Světa motorů

 

Máte zájem o inzerci v přílohách? Ozvěte se nám.

Tagy:

printkomerční přílohyspeciály

Co se u nás právě děje?